aboutus

Xi'an KNT Scien-tech Co., Ltd

Xi'an KNT Scien-tech Co., Ltd Xi'an KNT Scien-tech Co., Ltd Xi'an KNT Scien-tech Co., Ltd Xi'an KNT Scien-tech Co., Ltd
1 2 3 4
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: Honor
Ilość pracowników: 100~150
Coroczne wyprzedaże: 50million-100maillion
Rok założenia: 2004
pc Export: 80% - 90%
O nas
Wprowadzenie

Xi'an KNT Scien-tech Co., Ltd ( Oryginalna nazwa XAHonor Scien-tech Co., Ltd ) producent złączy RF i zestawów kabli od ponad 15 lat. Profesjonalnie produkuj i dostarczaj złącza RF OEM / ODM do Huawei, MTI i wielu innych dużych firm w Ameryce Północnej, Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie.

Produkujemy SMA, MCX, MMCX SMB, SMC N typ 7/16 i wiele rodzajów złączy koncentrycznych RF, a na zamówienie można wykonać szeroki wybór produktów związanych z montażem kabli.

Dzięki profesjonalnej technologii, badaniom oraz ściśle kontroli jakości i kontroli jakości, a także naszej najlepszej obsłudze naszych klientów w krótkim czasie, zapewnimy naszym klientom najbardziej skuteczne, konkurencyjne produkty, pełną obsługę i wsparcie bez problemów.

Twoje projekty i specyfikacje są zawsze mile widziane! Skontaktuj się z nami w sprawie projektów OEM / ODM już dziś, a aby zobaczyć nasze produkty i specyfikacje, przejrzyj resztę naszej strony internetowej, aby uzyskać więcej informacji.

Historia

Xi'an KNT Scien-tech Co., Ltd oryginalna nazwa to XAHonor Scien-tech Co., Ltd.

Xi'an KNT Scien-tech Co., Ltd (Oryginalna nazwa XAHonor Scien-tech Co., Ltd) producent złączy RF i zestawów kabli od ponad 15 lat. Profesjonalnie produkuj i dostarczaj złącza RF OEM / ODM do Huawei, MTI i wielu innych dużych firm na północy

Amerykanie, Europa, Azja i on Bliski Wschód.

Usługa

Producent wtyczek RF i złączy kablowych od ponad 15 lat. Profesjonalnie produkuje i dostarcza złącza RF OEM / ODM do Huawei, MTI i wielu innych dużych firm w Ameryce Północnej, Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie.

Produkujemy SMA, MCX, MMCX SMB, SMC N typ 7/16 i wiele typów złącz koncentrycznych RF, a do Państwa indywidualnych potrzeb można dostosować wiele produktów związanych z montażem kabli.

Nasz zespół

Szczegóły kontaktu